
Ящик Meiho Versus VS-3080 BK
- Готово до відправки
- Код: 8768004
4 650 ₴
Ящик Meiho Versus VS-3080 BK
Ящик Meiho Versus VS-3080 Black (BK) — це легендарний двоярусний кейс, який багато професійних рибалок вважають еталоном серед човнових ящиків. Модель VS-3080 вирізняється чималими габаритами та максимальною місткістю, даючи змогу зібрати в одному місці весь арсенал приманок, необхідних для серйозної рибальської сесії.
Верхній ярус закривається напівпрозорою кришкою з високоміцного полікарбонату, що дає змогу швидко оцінити наявність потрібних воблерів або блешень. Нижній ярус має величезну глибину та призначений для зберігання великих коробок, котушок або банок із силіконом. Система замків і петель спроєктована так, щоб витримувати величезні навантаження у разі повного завантаження ящика
Характеристики
- Бренд MEIHO
- Розміри, см (ДхШхВ): 48х35.6х18.6
- Колір: Чорний
- Матеріал: Пластик
- Тип лову: Спінінгова, Фідерна, Поплавцева, Зимова
- Ассортимент: Japanese Domestic Market
- Актуальне: Ідеї для подарунків
- Ящики та коробки: Так
Наш сайт: dilf.in.ua
Телефон: 098 638 54 48
Великий асортимент моделей, наявність уточнюйте.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meiho |
| Тип | Шухляда |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Золотистий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 48 см |
| Ширина | 35.6 см |
| Висота | 18.6 см |
- Ціна: 4 650 ₴

