
Ящик Meiho Versus VS-3078 B/W
- Готово до відправки
- Код: 8768003
4 420 ₴
+380 (98) 638-54-48
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ящик Meiho Versus VS-3078 B/W
Ящик Meiho Versus VS-3078 Black/White — це професійний двоярусний рибальський кейс, який справедливо вважається одним із найбільш містких і функціональних рішень у лінійці японського бренда Meiho. Ця модель — старший брат VS-3070, що має збільшений об'єм, що дає змогу рибалці розмістити всередині навіть найгабаритніші приманки, інструменти та рибальське приладдя.
Контрастне виготовлення (чорний корпус із білою кришкою) робить ящик не тільки естетично привабливим, але й практичним: білий колір кришки менше нагрівається на сонці.
Характеристики
- Бренд MEIHO
- Розміри, см (ДхШхВ): 43х29.5х18.6
- Колір: Білий, Чорний
- Матеріал: Пластик
- Тип лову: Спінінгова, Фідерна, Поплавцева, Зимова
- Ассортимент: Japanese Domestic Market
- Актуальне: Ідеї для подарунків
- Ящики та коробки: Так
Наш сайт: dilf.in.ua
Телефон: 098 638 54 48
Великий асортимент моделей, наявність уточнюйте.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meiho |
| Тип | Шухляда |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Золотистий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 43 см |
| Ширина | 29.5 см |
| Висота | 18.6 см |
- Ціна: 4 420 ₴




