
Підсак ZEOX Quad Folding RM-60180
- Готово до відправки
- Код: 6610208
1 550 ₴
+380 (98) 638-54-48
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підсак ZEOX Quad Folding RM-60180
Підсака ZEOX Quad Folding NM-60180 — це універсальний і практичний інструмент, який виділяється своєю чотиригранною формою голови. Така геометрія полегшує взяття великої риби, забезпечуючи ширший «захід» у підсак, порівнюючи з класичними овальними моделями.
Конструкція обладнана телескопічною ручкою, яка дає змогу регулювати загальну довжину до 180 см, що зручно як для берегової ловлі, так і для використання в човні. Голова розміром 60х60 см має складаний механізм (Folding), що робить підскак компактним під час транспортування. Сітка виготовлена з якісного силікону, який вирізняється легкістю, міцністю та мінімальним опором у воді, даючи змогу швидко маніпулювати підсаком під час виведення.
Характеристики
- Бренд ZЕOX
- Форма: Квадратний
- Максимальна загальна довжина, см: 180
- Матеріал профілю ручки: Алюміній
- Розмір голови, см: 60x60
- Тип головы: Складна
- Матеріал профілю голови: Алюміній
- Матеріал сітки: Нейлон
- Розмір комірки, мм: 12 х 12
- Глибина сітки, см: 60
- Колір сітки: Чорний
- Конструкція: Телескопічна
- Вага, г: 1230
- Транспортувальна довжина, см: 106
- Кількість колін: 2
- Тип лову: Карпова, Спінінгова, Фідерна, Морська, Поплавцева
Наш сайт: dilf.in.ua
Телефон: 098 638 54 48
Великий асортимент моделей, наявність уточнюйте.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zeox |
| Тип | Підсачок |
| Кількість секцій | 2 |
| Форма голови | Квадратна |
| Діаметр | 60 см |
| Довжина в розкладеному вигляді | 180 см |
| Довжина у складеному вигляді | 106 см |
| Вага | 1230 г |
- Ціна: 1 550 ₴





