
Підсак ZEOX Ellipse PEM-7260155B (кордова нитка)
- Готово до відправки
- Код: 6610101
999 ₴
+380 (98) 638-54-48
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підсак ZEOX Ellipse PEM-7260155B (кордова нитка)
ZEOX Ellipse PEM-7260155B — це універсальний підсак, який має підвищену потужність і надійність.
Він складається з нескладної голови та ручки. Профіль голови алюмінієвий, на ній розміщена міцна кордова сітка, яка дуже довговічна та надійна. Знімається голова з ручки за допомогою кнопкової клямки — таке з'єднання зарекомендувало себе найкращим чином.
Ручка також виготовлена з алюмінію. Вона має просту й одночасно міцну конструкцію. Її довжина 90 см, а загальна довжина підсаки з головою 160 см.
Підсак ЗЕОКС Еліпс чудово підійде для приймання середньої та великої риби.
Особливості
- Максимально надійна конструкція
- Сітка з міцної кордової нитки
- Нескладная голова и ручка
- Оптимальний для приймання середньої та великої риби
Характеристики >
- Бренд ZEOX
- Форма: Овальний
- Максимальна загальна довжина, см: 160
- Матеріал профілю ручки: Алюміній
- Розмір голови, см: 68х58
- Тип голови: Нескладна
- Матеріал профілю голови: Алюміній
- Матеріал сітки: Кордова нитка
- Розмір комірки, мм: 45 х 45
- Глибина сітки, см: 100
- Колір сітки: Чорний
- Конструкція: Суцільна
- Вага, г: 460
- Транспортувальна довжина, см: 90
- Кількість колін: 1
- Тип лову: Карпова, Спінінгова, Фідерна, Морська, Поплавцева
Наш сайт: dilf.in.ua
Телефон: 098 638 54 48
Великий асортимент моделей, наявність уточнюйте.


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zeox |
| Тип | Підсачок |
| Кількість секцій | 1 |
| Форма голови | Овальна |
| Діаметр | 68 см |
| Довжина в розкладеному вигляді | 160 см |
| Довжина у складеному вигляді | 90 см |
| Вага | 460 г |
- Ціна: 999 ₴





