
Сумка GC Mirrox Double Side EVA Tackle Case
- Готово до відправки
- Код: 7139315
480 ₴
+380 (98) 638-54-48
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка GC Mirrox Double Side EVA Tackle Case
Сумка GC Mirrox Double Side EVA Tackle Case — чудовий аксесуар для рибалок, що надає універсальність і зручність. З розмірами 23x23x15 см, вона досить компактна, але вміщує все необхідне для успішної риболовлі. Виготовлена з міцного EVA-матеріалу, сумка захищає ваше спорядження від вологи та механічних пошкоджень. Підходить для різних видів лову, включно з спінінговою, фідерною, морською та поплавцевою, що робить її незамінним помічником для прихильників активного відпочинку на воді.
Характеристики
- Виробник: Golden Catch
- Тип виробу: Сумка рибальська
- Матеріал: ЕВА
- Розміри, см (ДхШхВ):23x23x15
- Тип лову: Спінінгова, Фідерна, Морська, Поплавцева, Універсальна
Наш сайт: dilf.in.ua
Телефон: 098 638 54 48
Великий асортимент моделей, наявність уточнюйте.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Golden Catch |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | ЕВА |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотистий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 23 см |
| Ширина | 23 см |
| Висота | 15 см |
- Ціна: 480 ₴





