
Підсак GC Folding Head Landing Net 70 250см
- Готово до відправки
- Код: 6633343
1 690 ₴
+380 (98) 638-54-48
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підсак GC Folding Head Landing Net 70 250 см
Підсак GC Folding Head Landing Net — чудовий вибір для рибалок, які шукають компактний і надійний інструмент. Його легка, але міцна конструкція забезпечує зручність у використанні та допомагає швидко виводити рибу. Сітка виготовлена з якісного матеріалу, що мінімізує ризик пошкодження луски, а зручна ручка гарантує надійне захоплення. Ідеальний для різних видів лову, цей підскак стане вашим надійним супутником у будь-якій рибальській пригоді.
Технічні характеристики:
- Бренд Golden Catch
- Максимальна загальна довжина, см: 250
- Матеріал профілю ручки: Алюміній
- Розмір голови, см: 70х60
- Тип голови: Нескладна
- Матеріал профілю голови: Алюміній
- Матеріал сітки: Нейлон
- Розмір комірки, мм: 20 х 20
- Глибина сітки, см: 60
- Колір сітки: Чорний
- Конструкція: Телескопічна
- Форма голови: Овальна
- Вага, г: 1100
- У зборі, см: 115
- Кількість колін: 2
- Тип лову: Карпова, Спінінгова, Фідерна, Морська, Поплавцева, Сомова, Універсальна
Комплектація
- Підсак GC Folding Head Landing Net 70 250 см
Наш сайт: dilf.in.ua
Телефон: 098 638 54 48
Великий асортимент моделей, наявність уточнюйте.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Golden Catch |
| Тип | Підсачок |
| Кількість секцій | 2 |
| Форма голови | Овальна |
| Розмір комірки | 20 мм |
| Довжина в розкладеному вигляді | 250 см |
| Довжина у складеному вигляді | 115 см |
| Вага | 1100 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 690 ₴





