
Термосумка рюкзак EOS FB-73 (35 літрів) 42 x 28 x 32 см ХАКІ
- Готово до відправки
- Код: FB-73
1 295 ₴
Термосумка рюкзак EOS FB-73 (35 літрів) 42 x 28 x 32 см ХАКІ
Сумка-холодильник виконана із щільного товстого матеріалу Oxford темно зеленого кольору - хакі. Колір особливо підходить для любителів риболовлі, короп'ятників або військових.
Сумка має одне основне відділення обшите теплоізоляційним спіненим поліетиленом 4 мм, в якому можна зберігати продукти, що швидко псуються, або коли потрібно зберегти тепло-холод. Також сумка має три додаткові кишені для зберігання різноманітних аксесуарів. Сумка оснащена двома ручками для перенесення її в руках, а також двома додатковими лямками для перенесення її за спиною, як рюкзак.
Термосумка має якісну фурнітуру: змійки, лямки, ручки. Добре прошита, рівні якісні шви.
Характеристики:
- Тип: термосумка
- Тип: сумка - рюкзак
- Габаритні розміри: 42 х 28 х 32 см
- Внутрішні габаритні розміри: 41х 27х 31 см
- Об'єм: 35 л
- Колір: зелений (хакі)
- Виробник: EOS
Великий асортимент моделей, наявність уточнюйте.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EOS |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 35 л |
| Колір | Хакі |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 42 см |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 32 см |
- Ціна: 1 295 ₴




