
Коробка для снастей двостороння Dr.AGON
- Немає в наявності
- Код: D-0298
344 ₴
+380 (98) 638-54-48
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коробка двостороння для снастей Dr.AGON
Цей набір призначений як для зберігання та транспортування різних рибальських аксесуарів та снастей.
Виробник: Dr.AGON
Тип виробу: Коробка
Матеріал: Поліпропілен
Довжина: 290 мм
Ширина: 190 мм
Висота: 60 мм
Великий асортимент моделей, наявність уточнюйте.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dragon |
| Тип | Контейнер |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Кількість осередків | 52 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 29 см |
| Ширина | 19 см |
| Висота | 6 см |
- Ціна: 344 ₴



