
Підсак Zeox 210cм 50х60см Delta Tele Folding RM-70210
- Готово до відправки
- Код: 6610271
999 ₴
Підсак Zeox Delta Tele Folding RM
Підсака Zeox Delta Tele Folding RM-60210 — це функціональний інструмент, що поєднує в собі мобільність і зручність використання. Телескопічна ручка дає змогу впевнено працювати на високих берегах, Балах або пірсах, а механізм складаної голови робить підсак неймовірно компактним під час транспортування та зберігання.
Сітка виготовлена з прогумованого матеріалу (Rubber Mesh), що є стандартом для сучасного коропового та фідерного лову. Вона практично не вбирає воду та запахи, швидко сохне, а головне — дбайливо ставиться до слизової оболонки риби та запобігає заплутуванню гачків, що істотно заощаджує час рибалки під час звільнення улову.
Загальні характеристики:
- Макс. довжина: 210 см
- Кількість колін: 2
- У зборі: 115 см
- Розмір голови, 60 x 50 см
- Матеріал сітки: прогумована сітка
- Комірки: 7 х 7 мм
- Телескопічна композитна ручка
- Глибина сітки: 60 см
- Вага: 795 г
- Виробник ZEOX
Наш сайт: dilf.in.ua
Телефон: 098 638 54 48
Великий асортимент моделей, наявність уточнюйте.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zeox |
| Довжина у складеному вигляді | 115 см |
| Тип | Підсачок |
| Кількість секцій | 2 |
| Довжина в розкладеному вигляді | 210 см |
| Форма голови | Трикутна |
| Стан | Новий |
| Особливості | Складна конструкція, Розбірна конструкція |
| Розмір комірки | 7 мм |
- Ціна: 999 ₴





