
Садок Zeox Round Metal 50см Ø30см 3050
- Готово до відправки
- Код: 6810015
280 ₴
Садок Zeox Round Metal 3050 50см Ø30см
Сад Zeox Round Metal незамінний атрибут для зберігання улову в умовах, де звичайний ганчіричний сад швидко приходить у непридатність. Це ловля на берегах з твердим дном, у каменях, на бетонних берегоукріплювальних спорудах і під час лову з човна, коли садок і риба в ньому постійно б'ються об борт під час хвилі. Також такий садок незамінний під час лову та зберігання раків, крабів і під час збирання мідій і рапану. Металева сітка завдяки тому, що тримає форму, також зберігає улов від механічних пошкоджень, легко миється, не вбирає запахи. У горловині та у днищі саду встановлені два пружні клапани, які дають змогу легко розміщувати й отримувати улов, не даючи йому шансів втекти.
Технічні характеристики:
- Діаметр 30 см
- Довжина 50 см
- Розмір комірки 1.5 x 1.5 см
- Виробник ZEOX
Наш сайт: dilf.in.ua
Телефон: 098 638 54 48
Великий асортимент моделей, наявність уточнюйте.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zeox |
| Тип | Садок |
| Кількість секцій | 1 |
| Форма голови | Кругла |
| Діаметр | 30 см |
| Розмір комірки | 15 мм |
| Довжина в розкладеному вигляді | 50 см |
| Довжина у складеному вигляді | 5 см |
| Особливості | Складна конструкція |
| Стан | Новий |
- Ціна: 280 ₴

