
Термосумка Golden Catch Cool Bag 12л NEW 2020
- Готово до відправки
- Код: 7139100
780 ₴
Термосумка GC Sintez Eva Cool Bag
Термосумка Golden Catch Sintez Eva Cool Bag 19 л — це сучасне та практичне рішення для рибалок, що об'єднують переваги жорстких баків з EVA і класичних ізотермічних сумок. Завдяки використанню матеріалу EVA (етиленвінілацетат), сумка повністю водонепроникна, легко миється й не вбирає запахи, що робить її ідеальною для зберігання риби, живих насадок або прикорму.
Модель об'ємом 19 літрів має чудові термоізоляційні властивості завдяки внутрішньому шару фольгованого утеплювача. Щільна кришка мінімізує теплообмін із довкіллям, даючи змогу довго зберігати продукти холодними (у разі використання акумуляторів холоду) або, навпаки, не давати замерзнути наживці в зимовий період.
Технічні характеристики:
- Тип сумки: термосумка, сумка-холодильник
- Матеріал: високоякісний EVA
- Габаритні розміри: 43 х 23 х 20 см
- Об'єм: 19 л
- Вага: 770 г
- Призначення: коропова, фідерна, поплавцева
- Виробник — Golden Catch
Великий асортимент моделей, наявність уточнюйте.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 0.77 кг |
| Виробник | Golden Catch |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотистий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 см |
| Ширина | 23 см |
| Довжина | 43 см |
- Ціна: 780 ₴







