
Намет Golden Catch Kair москітний
- Готово до відправки
- Код: 7730102
6 500 ₴
Намет Golden Catch Kair москітний
Якщо ви хочете спокійно без комах відпочити на природі, тоді вам терміново потрібний намет Golden Catch KAIR. Стіни намету зроблені з антимоскітної сітки, що дає змогу вам захиститися від зовнішнього середовища.
Міцний металевий каркас міцно фіксується штирями в землю, що дає змогу надійно встановити намет на місцевості. Висота намету становить майже 2,5 метра.
Намет Голден Кетч Каїр досить місткий, він чудово захистить вас від палючого сонця, так само невеликий дощ не стане перешкодою вашому відпочинку. Тент обладнаний усім діаметром поліетиленовою спідницею.
Природно не буде зайвим знати й те, що вага намету досить невелика — 14,6 кг.
Технічні характеристики:
- Габарити в розкладеному вигляді (Д х Ш х В), см: 427 х 370 х 249
- Габарити в пакованні (Д х Ш х В), см: 100 х 18,5 х 18,5
- Матеріал стелі — поліестер 68D 190Т PU, витримує стовп води не менш ніж 1500 мм
- Матеріал стін — сітка антимоскітна
- Каркас — сталеві трубки діаметром 16 мм
- Два входи
- Висота 249 см
- Вага 14.6 кг
- Виробник — Golden Catch
Наш сайт: dilf.in.ua
Телефон: 098 638 54 48
Великий асортимент моделей, наявність уточнюйте.
| Вага | |
|---|---|
| Вага | 14.6 кг |
| Основні | |
| Виробник | Golden Catch |
| Тип виробу | Намет |
| Стан | Новий |
| Кількість входів | 2 |
| Колір | Золотистий |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 249 см |
| Ширина | 370 см |
| Довжина | 427 см |
| Дуги | |
| Діаметр | 16 мм |
| Дуги | Сталь |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 15000 мм вод. ст. |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 100 см |
| Висота в упаковці | 18.5 см |
| Ширина в упаковке | 18.5 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 6 500 ₴








